KLASA B - SENIORZY › Grupa I

Sezon - 2012/2013
Grupa I
Grupa II
Grupa III
Grupa IV
Grupa V
Grupa VI
TabeleWynikiStatystyka

Kolejka : 1 :: 2012-08-26 /godz.11.00
1
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
3
2
DRAGON MISZKOWICE
2
SPÓJNIA SADY
2
5
ORŁY LIPIENICA
3
AUXILIA JANISZÓW
0
1
BÓBR MARCISZÓW
4
BÓBR OPAWA
1
8
POTOK KARPNIKI
5
LKS GNEJS OGORZELEC
1
1
CZARNI PRZEDWOJÓW
6
URAN OKRZESZYN
1
4
LESK SĘDZISŁAW
Kolejka : 2 :: 2012-09-02 /godz.11.00
1
ORŁY LIPIENICA
3
4
AUXILIA JANISZÓW
2
LESK SĘDZISŁAW
8
1
SPÓJNIA SADY
3
CZARNI PRZEDWOJÓW
6
0
URAN OKRZESZYN
4
BÓBR OPAWA
3
3
LKS GNEJS OGORZELEC
5
POTOK KARPNIKI
6
1
DRAGON MISZKOWICE
6
BÓBR MARCISZÓW
3
1
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
Kolejka : 3 :: 2012-09-09 /godz.11.00
1
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
4
1
ORŁY LIPIENICA
2
DRAGON MISZKOWICE
2
3
BÓBR MARCISZÓW
3
SPÓJNIA SADY
1
4
CZARNI PRZEDWOJÓW
4
AUXILIA JANISZÓW
0
2
LESK SĘDZISŁAW
5
URAN OKRZESZYN
8
1
BÓBR OPAWA
6
LKS GNEJS OGORZELEC
1
3
POTOK KARPNIKI
Kolejka : 4 :: 2012-09-16 /godz.11.00
1
LKS GNEJS OGORZELEC
4
3
URAN OKRZESZYN
2
POTOK KARPNIKI
1
4
BÓBR MARCISZÓW
3
ORŁY LIPIENICA
2
0
DRAGON MISZKOWICE
4
LESK SĘDZISŁAW
3
2
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
5
CZARNI PRZEDWOJÓW
2
1
AUXILIA JANISZÓW
6
BÓBR OPAWA
4
5
SPÓJNIA SADY
Kolejka : 5 :: 2012-09-23 /godz.11.00
1
URAN OKRZESZYN
2
3
POTOK KARPNIKI
2
SPÓJNIA SADY
8
3
LKS GNEJS OGORZELEC
3
AUXILIA JANISZÓW
0
3vo
BÓBR OPAWA
4
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
3
4
CZARNI PRZEDWOJÓW
5
DRAGON MISZKOWICE
8
2
LESK SĘDZISŁAW
6
BÓBR MARCISZÓW
1
2
ORŁY LIPIENICA
Kolejka : 6 :: 2012-09-30 /godz.11.00
1
LESK SĘDZISŁAW
3
1
BÓBR MARCISZÓW
2
CZARNI PRZEDWOJÓW
6
1
DRAGON MISZKOWICE
3
BÓBR OPAWA
2
6
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
4
LKS GNEJS OGORZELEC
3
0
AUXILIA JANISZÓW
5
URAN OKRZESZYN
4
6
SPÓJNIA SADY
6
POTOK KARPNIKI
4
2
ORŁY LIPIENICA
Kolejka : 7 :: 2012-10-07 /godz.11.00
1
AUXILIA JANISZÓW
2
4
URAN OKRZESZYN
2
SPÓJNIA SADY
1
2
POTOK KARPNIKI
3
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
1
1
LKS GNEJS OGORZELEC
4
DRAGON MISZKOWICE
5
0
BÓBR OPAWA
5
BÓBR MARCISZÓW
1
3
CZARNI PRZEDWOJÓW
6
ORŁY LIPIENICA
2
0
LESK SĘDZISŁAW
Kolejka : 8 :: 2012-10-14 /godz.11.00
1
BÓBR OPAWA
2
7
BÓBR MARCISZÓW
2
LKS GNEJS OGORZELEC
0
3vo
DRAGON MISZKOWICE
3
URAN OKRZESZYN
0
4
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
4
SPÓJNIA SADY
3
1
AUXILIA JANISZÓW
5
CZARNI PRZEDWOJÓW
3
1
ORŁY LIPIENICA
6
POTOK KARPNIKI
5
2
LESK SĘDZISŁAW
Kolejka : 9 :: 2012-10-21 /godz.11.00
1
AUXILIA JANISZÓW
0
4
POTOK KARPNIKI
2
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
3
3
SPÓJNIA SADY
3
DRAGON MISZKOWICE
1
3
URAN OKRZESZYN
4
BÓBR MARCISZÓW
0
3vo
LKS GNEJS OGORZELEC
5
ORŁY LIPIENICA
9
0
BÓBR OPAWA
6
LESK SĘDZISŁAW
7
4
CZARNI PRZEDWOJÓW
Kolejka : 10 :: 2012-10-28 /godz.11.00
1
POTOK KARPNIKI
0
1
CZARNI PRZEDWOJÓW
2
BÓBR OPAWA
0
5
LESK SĘDZISŁAW
3
LKS GNEJS OGORZELEC
1
0
ORŁY LIPIENICA
4
URAN OKRZESZYN
2
4
BÓBR MARCISZÓW
5
SPÓJNIA SADY
1
2
DRAGON MISZKOWICE
6
AUXILIA JANISZÓW
0
5
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
Kolejka : 11 :: 2012-11-04 /godz.11.00
1
ORŁY LIPIENICA
7
2
URAN OKRZESZYN
2
LESK SĘDZISŁAW
5
1
LKS GNEJS OGORZELEC
3
CZARNI PRZEDWOJÓW
12
1
BÓBR OPAWA
4
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
4
2
POTOK KARPNIKI
5
DRAGON MISZKOWICE
5
0
AUXILIA JANISZÓW
6
BÓBR MARCISZÓW
1
1
SPÓJNIA SADY
Kolejka : 12 :: 2013-04-07 /godz.11.00
1
POTOK KARPNIKI
8
3
BÓBR OPAWA
2
CZARNI PRZEDWOJÓW
10
0
LKS GNEJS OGORZELEC
3
LESK SĘDZISŁAW
9
0
URAN OKRZESZYN
4
ORŁY LIPIENICA
5
1
SPÓJNIA SADY
5
BÓBR MARCISZÓW
8
0
AUXILIA JANISZÓW
6
DRAGON MISZKOWICE
1
4
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
Kolejka : 13 :: 2013-04-14 /godz.11.00
1
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
1
1
BÓBR MARCISZÓW
2
DRAGON MISZKOWICE
1
4
POTOK KARPNIKI
3
AUXILIA JANISZÓW
1
5
ORŁY LIPIENICA
4
SPÓJNIA SADY
8
4
LESK SĘDZISŁAW
5
URAN OKRZESZYN
0
7
CZARNI PRZEDWOJÓW
6
LKS GNEJS OGORZELEC
4
1
BÓBR OPAWA
Kolejka : 14 :: 2013-04-21 /godz.11.00
1
POTOK KARPNIKI
5
2
LKS GNEJS OGORZELEC
2
BÓBR OPAWA
2
4
URAN OKRZESZYN
3
CZARNI PRZEDWOJÓW
7
2
SPÓJNIA SADY
4
LESK SĘDZISŁAW
9
1
AUXILIA JANISZÓW
5
ORŁY LIPIENICA
2
4
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
6
BÓBR MARCISZÓW
2
0
DRAGON MISZKOWICE
Kolejka : 15 :: 2013-04-28 /godz.11.00
1
BÓBR MARCISZÓW
1
3
POTOK KARPNIKI
2
DRAGON MISZKOWICE
1
3
ORŁY LIPIENICA
3
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
1
4
LESK SĘDZISŁAW
4
AUXILIA JANISZÓW
0
3vo
CZARNI PRZEDWOJÓW
5
SPÓJNIA SADY
6
2
BÓBR OPAWA
6
URAN OKRZESZYN
4
3
LKS GNEJS OGORZELEC
Kolejka : 16 :: 2013-05-05 /godz.11.00
1
LESK SĘDZISŁAW
4
2
DRAGON MISZKOWICE
2
ORŁY LIPIENICA
3
1
BÓBR MARCISZÓW
3
CZARNI PRZEDWOJÓW
3
0
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
4
POTOK KARPNIKI
2
1
URAN OKRZESZYN
5
LKS GNEJS OGORZELEC
2
6
SPÓJNIA SADY
6
BÓBR OPAWA
1
2
AUXILIA JANISZÓW
Kolejka : 17 :: 2013-05-12 /godz.11.00
1
ORŁY LIPIENICA
0
3vo
POTOK KARPNIKI
2
BÓBR MARCISZÓW
2
2
LESK SĘDZISŁAW
3
DRAGON MISZKOWICE
1
4
CZARNI PRZEDWOJÓW
4
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
3
0
BÓBR OPAWA
5
AUXILIA JANISZÓW
4
4
LKS GNEJS OGORZELEC
6
SPÓJNIA SADY
6
5
URAN OKRZESZYN
Kolejka : 18 :: 2013-05-19 /godz.11.00
1
POTOK KARPNIKI
3
0
SPÓJNIA SADY
2
BÓBR OPAWA
2
1
DRAGON MISZKOWICE
3
LKS GNEJS OGORZELEC
1
0
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
4
CZARNI PRZEDWOJÓW
5
0
BÓBR MARCISZÓW
5
LESK SĘDZISŁAW
3
1
ORŁY LIPIENICA
6
URAN OKRZESZYN
AUXILIA JANISZÓW
Kolejka : 19 :: 2013-05-26 /godz.11.00
1
LESK SĘDZISŁAW
2
1
POTOK KARPNIKI
2
ORŁY LIPIENICA
2
5
CZARNI PRZEDWOJÓW
3
BÓBR MARCISZÓW
1
0
BÓBR OPAWA
4
DRAGON MISZKOWICE
1
1
LKS GNEJS OGORZELEC
5
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
6
0
URAN OKRZESZYN
6
AUXILIA JANISZÓW
3
2
SPÓJNIA SADY
Kolejka : 20 :: 2013-06-02 /godz.11.00
1
POTOK KARPNIKI
2
0
AUXILIA JANISZÓW
2
LKS GNEJS OGORZELEC
1
2
BÓBR MARCISZÓW
3
BÓBR OPAWA
1
5
ORŁY LIPIENICA
4
SPÓJNIA SADY
8
4
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
5
URAN OKRZESZYN
2
1
DRAGON MISZKOWICE
6
CZARNI PRZEDWOJÓW
4
1
LESK SĘDZISŁAW
Kolejka : 21 :: 2013-06-09 /godz.11.00
1
ORŁY LIPIENICA
4
1
LKS GNEJS OGORZELEC
2
DRAGON MISZKOWICE
1
1
SPÓJNIA SADY
3
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
4
1
AUXILIA JANISZÓW
4
BÓBR MARCISZÓW
3
0vo
URAN OKRZESZYN
5
CZARNI PRZEDWOJÓW
4
1
POTOK KARPNIKI
6
LESK SĘDZISŁAW
9
3
BÓBR OPAWA
Kolejka : 22 :: 2013-06-16 /godz.11.00
1
POTOK KARPNIKI
3
1
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC
2
AUXILIA JANISZÓW
1
5
DRAGON MISZKOWICE
3
SPÓJNIA SADY
0
2
BÓBR MARCISZÓW
4
URAN OKRZESZYN
1
3
ORŁY LIPIENICA
5
LKS GNEJS OGORZELEC
2
3
LESK SĘDZISŁAW
6
BÓBR OPAWA
0
16
CZARNI PRZEDWOJÓW
OZPN Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jeleniej Górze | Stronę wyświetlono:3168078 razy | design by : striemo.tv